Mobilā interneta veikala izveide

Burmess.com mājaslapai bija nepieciešama ļoti vienkārša un klientiem draudzīga e-komercijas pieredze telefonos, jo lielākā daļa klientu iepērkas šajā lapā tieši caur mobilajām ierīcēm. Mēs izveidojām pieredzi tā, lai pircējam dažu klikšķu laikā būtu iespēja netraucēti iegādāties preci. Dizains tika īpaši pielāgots, lai palielinātu uzticamību un drošības sajūtu iepērkoties. Pirms tam tieši nedrošības sajūta klientiem, bija viens no lielākajiem iemesliem, kādēļ mājaslapa tik pamesta pirms pirkuma veikšanas.

Adaptīva mājaslapa

Burmess.com mājaslapas saturs un dizains tika izstrādāts tā, lai uz visām ierīcēm, vienalga kāds to izmērs, mājaslapa izskatītos perfekti. Šo iesakām klientiem, kuriem ievērojama daļa lapas apmeklētāju lieto mobilās ierīces vai planšetdatorus. Pēdējo gadu laikā šī adaptīvā (responsive) pielāgošana ir kļuvusi par industrijas standartu un to pieprasa gandrīz visi mūsu klienti.

Logo dizains

Anglijas uzņēmums KCapital vērsās pie mums ar lūgumu, lai izveidojam jaunu logo. Logo mērķis bija simbolizēt moderno un stabilo finanšu sektoru, kurā uzņēmums strādā. Panācām to skaistā un elegantā veidā, apmierinot klienta prasības.

Etiķetes dizains

Austrālijas vīna darītava pasūtīja vairākus etiķešu dizainus. Katrs dizains tika veidots savai auditorijai, ar mērķi izraisīt emocijas, kuras tiešā veidā saistītas ar dzīvesveidu. Katrai auditorijai piegājām ar pilnīgi citu stilu, jo arī mārketinga aktivitātes ir pilnīgi atšķirīgas katrai etiķetei.

Konvertācijas palielināšana

Latvijas juridiskais birojs Dokumenti.lv vērsās ar jautājumu, kā uzlabot mājaslapas konvertācijas radītājus. Izstrādājot tirdzniecības skriptu un mērķtiecīgi veidojot katru elementu mājaslapā klientu piesaistei, palielinājām pieteikumu skaitu par vairāk kā 200%, nepalielinot mārketinga budžetu.

KAS TIE TĀDI "MĒS" ESAM?

Mēs ticam, ka zīmolā ir jāiegulda daudz laika un pūles, tikai tad tas var sasniegt savu potenciālu. Mēs ticam, ka lielākais vairums zīmolu, diemžēl, nesasniedz savu potenciālu. Mūsu komandā nav neviens talantīgs cilvēks. Ja kādu no mums tā nosaucat, tad uztveram to kā apvainojumu. Ikviens no mums ir ieguldījis daudz laika, lai spētu izveidot mājaslapas, lai spētu radīt dizainu, kas ir pievilcīgs un profesionāls, un lai spētu pielāgot mājaslapas, kas piesaista klientus. Nekas no tā nav talants, tas ir tikai un vienīgi ieguldītais darbs!

ZĪMOLA STRATĒĢIJA
PROGRAMMĒŠANA
GRAFISKAIS DIZAINS

VAI SAZINĀTIES?

Ja meklējat talantus, tad lūgums - nerakstīt. Ja meklējat brīnumus, lūgums - nezvanīt. Ja vēlaties stratēģiski uzlabot savu biznesu internetā, tad varam apsēsties un parunāt!